/Files/images/foto/1.JPG

Щасливий випадок

Мета: пропагування наукових знань і розвиток у школярів інтересу до наукової діяльності.
- виявлення обдарованих і талановитих дітей;
- розвиток творчої активності учнів;
- стимулювати розвиток інтелектуальних та пізнавальних можливостей.

УКРАЇНА СОБОРНА ДЕРЖАВА

/Files/images/bbloteka/DSC03713.JPG

/Files/images/bbloteka/DSC03714.JPG

В нашій бібліотеці особливе значення приділяється книжковим виставкам, які присвячуються різним подіям суспільного та громадського життя нашої країни, бо їх мета розширити кругозір користувачів бібліотеки. Прагну привернути увагу оформленням, ілюстраціями, цитатами. Так в нашій гімназійній бібліотеці до дня Соборності України були оформлені виставки: Україна - Соборна держава, На порозі нової України, Соборна, вільна, сильна.

Диво, ім'я якому - книга

Бібліотека вчить нас мислити,
Культурно спілкуватися,
Любити книги,
І духовно розвиватися.

Тема: Розширити знання учнів відомостями про винекнення книги, її структуру, елементи. формувати книгознавчі вміння та наувички. Виховувати любов та шанобливе ставлення до книги.

/Files/images/DSC03907.JPG

/Files/images/DSC03911.JPG

/Files/images/DSC03912.JPG

Радимо прочитати!

1. "Скарбничка чарівних казок"
2. "Слово до слова весела розмова"
3. "Мої улюблені вірші"
4. "Улюблена читанка"
5. "З лісу зайчики ішли"

Тиждень дитячо-юнацької книги

Кожного року, навесні, коли пробуджується природа, в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Свято книги - це відкриття нових імен в літературі, участь у різноманітних заходах, які сприяють творчому відпочинку та змістовному дозвіллю.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання проводився як завжди з 16 по 20 березня. Розпочався тиждень з літературно-наукової вікторини: "Чи знаєте ви казки та їх героїв?". Саме через казку діти отримують уявлення про життя людей та тварин.

/Files/photogallery/P1010072.JPG

У шкільній бібліотеці демонстрували виставки книжок, розраховані на різні вікові категорії учнів. Змінна виставка: "Наша квіткова країна - Україна" познайомила читачів з книгами про історію нашої держави, з творами класиків української та зарубіжної літератури.

/Files/photogallery/P1010073.JPG

Живий інтерес учнів, особливо у старшокласників, викликала виставка: "Ці книги знають все на світі." Бібіліотека представила різноманітні словники, довідники, енциклопедії.

/Files/photogallery/P1010076.JPG

Цікаво пройшла презентація книги О. Жовна "Маленьке життя". Тяжке життя хлопчика Пилипка дуже вразило серця дітей, і не залишило їх байдужими до чужої біди.

/Files/photogallery/PIC_2123.JPG

Цікавим та змістовним пройшов урок-бесіда з учнями 9-А класу. Розповідь про історію та заснування нашої шкільної бібліотеки викликала дуже багато запитань у школярів.

/Files/photogallery/P1010047.JPG

/Files/photogallery/P1010049.JPG

/Files/photogallery/P1010050.JPG

Віртуальну мандрівку "Тут живе дитинство" здійснили з учнями 8 класу. Це подорож відбулася в приміщенні "ЦРБ".

Круглий стіл з учителями-предметниками "Підручники - основне джерело навча

ння" відбувся в бібліотеці гімназії.

Протягом тижня проводилась "Книжкова лікарня Айболит". Діти ремонтували пошкодженні підручники та художні книги. Серед учнів 6 класу було проведено анкетування по виявленню читацьких інтересів.

/Files/photogallery/P1010082.JPG

Заходи, проведені в рамках Тижня книги сприяли популяризації книги й читання, підвищенню ролі шкільної бібліотеки як культурно-освітнього, інформаційного центру.

/Files/photogallery/P1010106.JPG