Адміністрація, педагогічний колектив гімназії висловлюють щиру подяку усім батькам учнів за розуміння проблем, які постійно виникають перед школою, і за безкорисливу, конкретну допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази гімназії, що сприяє покращенню умов для навчання і виховання підростаючого покоління.
Інформація про залучені благодійні та спонсорські внески:
2013 рік:

Виносимо подяку батькам за проведення поточних ремонтних робіт у навчальних класах, кабінетах, коридорах гімназії! Витрачено батьківських коштів на суму 20397 гривень. Крім того за червень - грудень 2013 року на засіданні Піклувальної ради оприбутковано дарунки гімназії, зокрема: 1) міні-майданчик на суму 400 грн. ( батьки 3 класу) : - лавочки - 2 шт., -гойдаплки - 2 шт. - столик - 1 шт. 2) шафа плательна - 1 шт, пенали для книг - 2 шт., принтер - 1 шт. на суму 2300 грн. ( від батьків 11 класу). 3) двері вхідні на суму 5200 грн. ( від керівника "СТЕП Агро" Арсірія В.В.) 4) двері класні на суму 2500 грн. ( від батьків 7 класу) 5) вікна пластикові - 4 шт. на суму 7380 грн. ( від батьків 4 та 6 класу) За рахунок спонсорської допомоги батька учня 10 класу Балана Ю.В. зроблено ступеньки із плитки діля вхідних дверей.
2014 рік
Виносимо подяку батькам 6-А класу за встановлення в класній кімнаті їх класу пластикових вікон на суму 8164 грн.