Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 17.10. 2014 року «Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання,здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів України в 2015 році» встановлено, що в 2015 році для вступу до вищого навчального закладу абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься в квітні-липні 2015 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із 4 навчальних предметів з переліку: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова.

Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься правилами прийому до вищого навчального закладу.

Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуть на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.

Для визначення результатів ЗНО – 2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал» , тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового балу» , отримають оцінку за шкалою 100-200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відбору при вступі на навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 18

Коментарi