Аналіз участі учнів гімназії в творчих конкурсах в 2015-2016 навчальному році

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

В ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців імені Петра Яцика учні гімназії зайняли п ять призових місць: ІІ місце - Гребенюк Юлія ( 5 клас) , Травкіна Мар яна ( 6 клас), Яковлева Іванна ( 8 клас, ІІІ місце - Мельник Аліна ( 4 клас).

Мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка

В ІІ етапі мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка учні гімназії зайняли пчотири призових місця: І місце - Очеретяна Марія ( 10 клас), ІІ місце - Колісник Ілона ( 9 клас), ІІІ місце - Романович Тетяна ( 11 клас), Гребенюк Юлія ( 5 клас).

Міський конкурс зимуючих птахів

Команда гімназії зайняла ІІ місце.

Конкурс захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Учениця 10 класу Очеретяна Марія зайняла ІІІ місце в області.

Інтелектуальні конкурси

Команда "Выше крыши" зайняла ІІ місце в чемпіонаті Кіровоградської області з "Брейн-рингу" ( тренер команди Каєнко О.В.)

Команда "Метеор" зайняла ІІІ місце в Олімпійському кубку Кіровоградської області з "Що?, Де? Коли?"

Мала олімпіада

Мала олімпіада в гімназії проводиться для учнів початкових класів. У 2015-2016 навчальному році а олімпіаді прийняли участь 53 учні 2-4 класів. 40 учнів стали її призерами. Олімпіада проводилася з трьох предметів: українська, англійська мови та математика. В Малій олімпіаді з української мови призерами стали: Вінниченко Софія, Стерпу Анастасія, Ворон Ріта, кізіль Анастасія, Мамзенко Анастасія ( 2 клас), Рак Даніїл, Луцаєвська Вікторія, Матвійчук Аліна, Набока Олександра, Шитєва Валерія, Максимець Валерія ( 3 клас), Рибакова Віктрія, Базюк Дар я, Прижигалінська Валерія, Ратушна Дар я ( 4 клас). В олімпіаді з математики премогу здобули: Товмаченко Василь, Сербул Денис, Дергачов Ілля ( 2 клас), Рак Даніїл, Безводицький Владислав, Лисак Катерина ( 3 клас), Портенко Кіріл, Осипенко Руслана, Ярушкевич Дар я, Мельник Аліна ( 4 клас). 15 учнів стали призерами Малої олімпіади з англійської мови: Пінчук Артем, Дем янович Дарина, Товмаченко Василь, Дем янович Марина, Стерпу Анастасія ( 2 клас), Остапенко Євген, Драган Крістіна, Вакуленко Дмитро, Юрескул Даніїл, Рак Даніїл, Цой роман, Безводіцький Владислав ( 3 клас), Немченко Анна, Мельник Аліна, Ратушна Дар я, Ярушкевич Дар я ( 4 клас).

Інтерактивні конкурси
Районна олімпіада з математики для учнів 3-4 класів

Учень 3-А класу Рак Даніїл став призером районної олімпіади з математики для учнів 3-4 класів.