Аналіз участі учнів гімназії в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад в 2015-2016 навчальному році

В ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад в 2015-2016 навчальному році взяли участь 54 учні гімназії. 33 учні показали високий рівень знань та зайняли призові місця. І місце посіли: Очеретяна Марія ( 10 клас) - з української та англійської мови, Новікова Дар я ( 8 клас) - з англійської мови, Колісник Ілона ( 9 клас) - з англійської мови, Унжаков Мирон ( 11 клас) - з англійської мови. ІІ місце зайняли: Яковлева Іванна ( 8 клас) - з української мови, Пєтухова Анастасія ( 11 клас) - з німецької мови, Очеретяна Марія ( 10 клас) - з німецької мови, Кивгила Альвіна ( 9 клас) - - німецької мови, Очеретяна Марія ( 10 клас) - з біології, Ніколаєва Наталія ( 9 клас) - з біології, Старовойт Максим ( 11 клас) - з географії, Тімановська Марина ( 1 0 клас) - з екології, Плетньов Владислав ( 8 клас) - з фізики, Старенченко Назар ( 8 клас) - з англійської мови, Парфьонова Анастасія ( 9 клас) - з англійської мови, Тімановська марина ( 10 клас) - з англійської мови, Кивгила Альвіна ( 9 клас) - з трудового навчання, Колісник Ілона ( 9 клас) - з трудового навчання. ІІІ місце вибророли: Новікова Дар я ( 8 клас) - з української мови, Романович Тетяна ( 11 клас) - з німецької мови, Тімановська Марина ( 10 клас) - з німецької мови, Незгазинська Анастасія ( 10 клас) - з німецької мови, Ніколаєва Наталія ( 9 клас) - з німецької мови, Тімановська Марина ( 10 клас) - з біології, Очеретяна Марія ( 10 клас) - з історії, Колісник Ілона ( 9 клас) - з історії, Очеретяна Марія ( 10 клас) - з географії, Тімановська Марина ( 10 клас) - з географії, Пєтухова Анастасія ( 11 клас) - з російської мови, Романович Тетяна ( 11 клас) - з російської мови, Немченко Віталій ( 7 клас) - з хімії, Мазур Софія ( 7 клас) - з хімії, Ніколаєва наталія ( 9 клас) - з правознавства.

6 учнів гімназії братимуть участь в ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.

Аналіз участі учнів гімназії в ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад в 2015-2016 навчальному році

В ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад учні гімназії зайняли два призових місця: ІІІ місце з географії - Старовойт Максим ( 11 клас) та ІІ місце з англійської мови - Очеретяна марія ( 10 клас).