Родинне свято

2013-12-14

Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. В родині людина робить свої перші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра, у сім’ї вона вчиться шанувати свій рід, свою землю.

13 грудня в гімназії пройшло родинне свято "Ой, роде наш красний, роде наш прекрасний". Його організували та провели учні 10-11 класів разом зі своїми класними керівниками. На свято були запрошені члени родин учнів : мами, тата, бабусі та дідусі. Свято пройшло в теплій родинній обстановці. Діти сказали багато слів вдячності своїм рідним за турботу про них, побажали миру та добра усім родинам.

Хай тішиться внуками бабця та дід,

Хай тато та мама радіють дитині,

Хай буде, як дуб, могутнім наш рід,

Хай злагода й мир запанують в родині!

/Files/images/DSC01950.JPGВедучі свята - Мельникова Олена та Козловський Олександр/Files/images/DSC01951.JPGНайрідніші, наймиліші, найкращі люди - звичайно, матусі наших дітей/Files/images/DSC01952.JPGНа святі присутні бабусі та дідусі/Files/images/DSC01955.JPGУчні зустріли батьків караваєм/Files/images/DSC01960.JPGПісня єднає дітей та батьків/Files/images/DSC01956.JPGУчні 10-11 класів вітають свої родини