Чорний біль України

2016-04-26

/Files/images/chornobil/P4260014.JPG Чорнобиль... Трагедія ...Пам'ять... 26 квітня.. У пам'яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, який забути й викреслити з нашої пам'яті неможливо. У Новоукраїнській гімназії №7 у день 30-річчя Чорнобильської трагедії відбувся захід - спогад , підготовлений класним керівником Нігай О. Є., педагогом - організатором Канаховською Н. І. та учнями 8-Б , 9, 7 класів. Ведучі розповіли про техногенну катастрофу нашого народу, наголосили про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповіли про ліквідаторів аварії, звернулися до кожного :

Зупинися, людино, на мить...

І відчуй, як планеті болить.

Як із серця крик вирина -

Зупинися, Земля в нас одна!

Учні 8-А, 8-Б, 9 класів переглянули відеохроніку , хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час ліквідації аварії. Усіх присутніх зворушили пісня " Лелеки Чорнобиля", яку виконала учениця 7 класу Усова Альбіна, та хореографічна композиція " Дзвони Чорнобиля" у виконанні учнів 8 - 9 класів. Шкільний бібліотекар Маленька В. О. підготувала тематичну виставку " Біль Чорнобиля". Учнівський парламент випустив стіннівку " Чорнобиль... Пам'ятаємо..."

Давайте зробимо все, щоб наші діти та онуки дихали пахощами квітів, чули спів птахів у лісах, ходили по зеленій травичці, милувалися сходом сонця. Давайте залишимо їм у спадок чисту та прекрасну Землю!

/Files/images/chornobil/P4260043.JPG

/Files/images/chornobil/P4260030.JPG