Навчальна практика з фізики

2016-05-30

Керуючись Методичними рекомендаціями щодо організації навчально-виховного процесу під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики учнів загальноосвітніх закладів з метою реалізації завдань загальної середньої освіти щодо наближення змісту навчальних предметів до реального життя, спостереження та дослідження учнями явищ природи і процесів життєдіяльності суспільства, розширення світогляду школярів, формування в них життєво необхідних компетенцій, посилення практичної та професійно-орієнтаційної спрямованості, 30.05.2016 року в Новоукраїнській гімназії №7 організовано і проведено навчальну практику з фізики ( учитель Сливчук Н.М.).Форми і зміст заходів обрано так, щоб забезпечити вдосконалення набутих учнями практичних умінь і навичок з предмета, формувати інтерес і стійку мотивацію до навчання, створити умови для розвитку інтелектуальних і пізнавальних здібностей, самореалізації.

/Files/images/P5300230.JPG/Files/images/P5300227.JPG

/Files/images/P5300235.JPG