День довкілля

2018-04-17

/Files/images/bandyuk/IMG-3d78c5908c4c219e218d5c7b28bea237-V[1].jpg

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану природи. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Тож, і колектив Новоукраїнського НВК-гімназії «Лідер» долучився до цієї акції. Учні 3-11 класів взяли участь у благоустрої шкільного подвір’я та території навколо нього. Учні початкової ланки працювали у дворі навчального закладу, гімназисти – на спортивному майданчику, а дорослі учні прибирали прилеглу до навчального закладу територію. Природа – джерело краси, вона викликає в нас почуття радості, подиву. Одне цікаве спостереження: чим багатша, красивіша природа, тим добріші люди, які мешкають там. Тож, бережімо нашу природу і давайте робити світ навколо себе добрішим.