«Планета художників»

2018-06-06

Сьогодні учні гімназії відтворювали фрагменти улюблених казок та їх персонажі на асфальті. Захопились так, що й не помітили як час обіду підійшов. А саме цікаве, що перемогу отримали найменші. Їх малюнок був надзвичайно яскравим, кольоровим, та легко можна впізнати казку. Тож, подвір’я школи тепер прикрашають дитячі шедеври. А незабаром на нас чекає «Театральна планета», коли ми будемо інсценізувати зображені казки. Чекаємо на талановиті представлення.

Окрім того, на нашій табірній дошці оголошень з’явились результати попередніх «міжпланетних подорожей». Учні 7 класу, які є ініціаторами та організаторами розміщують результати щоденних змагань між загонами./Files/images/bandyuk/20180606_113907.jpg