Галерея педагогічного досвіду

/Files/images/Фото0098.jpgБортяна С.В. - учитель початкових класів, учитель вищої кваліфікаційної категорії. Досвід: « Розвиток комунікативних, соціокультурних компетенцій учнів молодшого шкільного віку шляхом впровадження в навчально-виховний процес пошуково-дослідницького підходу». /Files/images/IMG_0016.jpgЗалужна Ю.В. - учитель початкових класів, учитель першої кваліфікаційної категорії. Досвід: « Формування всебічно розвиненої особистості молодшого школяра шляхом використання мультимедійних засобів». /Files/images/DSC02116.JPGКоновалова Л.М. - учитель початкових класів, учитель першої кваліфікаційної категорії. Досвід: « ». /Files/images/SAM_4583.JPGЛапченко Н.В. - учитель початкових класів, учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель . Досвід: « Використання інтерактивних форм роботи з молодшими школярами на уроках математики». /Files/images/PIC_0733.JPGАркан В.О. - учитель початкових класів, учитель вищої кваліфікаційної категорії. Досвід: « Підвищення якості навчально – виховного процесу в початковій школі шляхом використання інтерактивних форм роботи з молодшими школярами».