В нашому класі навчається 25 у/Files/images/Photo0364.jpgЗ 2015-2016 навчального року класним керівником в 3а класі стала Ващенко Руслана Миколаївначнів.

Наш класний керівник та перша вчителька - Аркан Валентина Олександрівна.

/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2141.jpg

24 жовтня в нашому класі пройшло Свято " Чарівниця - осінь". Ми декламували вірші про осінь, співали, танцювали, грали в ігри. На наш захід були запрошені батьки. Свято було цікавим, змістовним і запам ятається надовго і нам і нашим батькам.

Нам дуже подобаються уроки англійської мови, яку ми вже з першого класу вивчаємо поглиблено.

/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2127.jpg/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2125.jpg

Ми так чекали Нового року з казковим Дідом Морозом та його онукою Снігуронькою! І ось це свято прийшло.

/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2366.JPG

/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2302.JPG
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2260.JPG
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2308.JPG
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2269.JPG
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2284.JPG
Напередодні жіночого свята 8 Березня ми вітали свою вчительку, своїх мам, бабусь та однокласниць зі святом.

З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!
Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання!

/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2395.jpg

/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2430.jpg/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2432.jpg
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2402.jpg
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2405.jpg
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2408.jpg
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2415.jpg
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2423.jpg
/Files/images/stornka_1-a_klas/IMG_2426.jpg
Жіночу частину педагогічного колективу гімназії ми вітали на святковому концерті танком.

/Files/images/stornka_1-a_klas/DSC02305.JPG

Швидко плине час. Нещодавно ми вперше переступили шкільний поріг і почали вивчати першу в нашому житті навчальну книгу. А сьогодні ми вже зібралися на свято, щоб показати всім, як багато ми вже навчилися і вміємо. Це - свято Букваря.

/Files/images/stornka_1-a_klas/DSCN5978.JPG

/Files/images/stornka_1-a_klas/DSCN5889.JPG/Files/images/stornka_1-a_klas/DSCN5955.JPG/Files/images/stornka_1-a_klas/DSCN5908.JPG

Ось і закінчився перший рік навчання в гімназії! Ми навчилися читати, писати, рахувати, товаришувати, поважати старших. Ми стали справжніми школярами. Попереду цікаві екскурсії та літні канікули. Та перш ніж відпочивати вдома ми змістовно та корисно провели час в шкільному таборі відпочинку "Мрія".

/Files/images/stornka_1-a_klas/DSC02694.JPG

/Files/images/stornka_1-a_klas/DSC02614.JPG/Files/images/stornka_1-a_klas/DSC02825.JPG/Files/images/stornka_1-a_klas/DSC02805.JPG

Прощавай перший клас! До зусрічі вже в другому!

Ходять хмари в небі синім, Місяць Вересень прийшов, Сповнивсь вереском пташиним Тихий затишок дібров. Позлітавшися у зграї, Різне птаство молоде В крилах сили набирає І відльоту в вирій жде. Бо пташки дзвінкоголосі Знають — літа вже нема. Хоч і тепло ще, та осінь Вже підходить крадькома. І набравшись сил за літо, Галасливі, як пташки, Знов ідуть до школи діти І сідають за книжки.

1 вересня 2014 року наш дружний клас знову приступив до занять.

/Files/images/20160215_124027.jpg21 січня - Міжнародний день обіймів У всьому світі відзначається як один з самих незвичних свят – День обійм - день, коли в дружніх обіймах можна стиснути навіть незнайому людину. Святкується щороку. Свято досить молоде. Воно виникло в студентському середовищі західноєвропейської молоді. Саме цього дня хлопці та дівчата просто обнімали один одного — без жодного інтимного підґрунтя. За своєрідною легендою, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. З психологічної точки зору – ми прощаємо один одному… У цей день і ми провели свято. «Міжнародний день обіймів» - обійняти якомога більше людей і представити світлини на виставці Виставка: «Наші найніжніші обійми у світі!»

/Files/images/3.jpg26.01.2016 3-А кл День української національної кухні. Виховна година «Фестиваль українських страв» Обґрунтування : національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави. Ми є частинкою великого українського народу, який має свою славну історію, чарівну мову, багату культуру, смачну та корисну національну кухню. Саме завдяки збереженню і продовженню традицій, корені яких сходять до давнини, формується почуття патріотизму, любові та поваги до своєї родини, навчального закладу, міста, держави. Мета: вивчати народні традиції та особливості української куні; формувати вміння і навички пошукової роботи; розвивати культуру зв'язного мовлення , вміння виступати з повідомленням, узагальнювати , висловлювати власну думку. виховувати шанобливе ставлення та інтерес до народних традицій, обрядів, побуту українців; сприяти духовному розвитку особистості.

/Files/images/20151021_110150.jpg22.01.2016 3 - А кл. Виховна година «Україна - незалежна,соборна,неподільна» Мета: поглибити знання учнів про історичне минуле нашої держави; формувати національну свідомість школярів, виховувати патріотів рідної держави; розвивати пізнавальні інтереси. - Ми віримо в майбутнє твоє, Україно! - Говорять сьогодні дорослі й малі. Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина, Немає такої, як ти, на землі.