Для реєстрації на ЗНО-2019 потрібно мати ID-картку

Школярі, яким вже є 14 років, мають терміново оформити ID-картку, аби взяти участь у ЗНО-2019. Про це повідомляє МОН України.

Інструкція з оформлення ID-карткискачати docx

Для того, щоб оформити ID-картку, потрібно на вибір звернутися до:

• територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання
  • центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

Зробити це потрібно не пізніше, ніж за місяць після досягнення 14 років.

Кожен учень має вчасно оформити паспорт, адже без нього неможливо подати документи на участь у ЗНО. Для допуску до пункту тестування також потрібно мати при собі цей документ.

Навчальні предмети ЗНО–2019

Якщо учень у 2019 році хоче вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу, то він теж має оформити паспорт.

Вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.