Щоб зареєструватися для участі в ЗНО , абітурієнт повинен надіслати поштою до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти комплект документів:

- заяву – реєстраційну картку із вклеєними у відповідному місці двома фотографіями;

- копію паспорта 9 особи, які не мають паспорта і яким станом на 1 вересня 2013 року виповнилося 16 років, можуть подавати копію свідоцтва про народження);

- копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання;

- копію документа, що підтверджує законність перебування на території України ( для іноземців, осіб без громадянства, біженців, осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонних українців);

Увага! На копіях документів, що подаються до реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: «Згідно з оригіналом»( без лапок), особистого підпису особи, яка реєструється, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

- висновок закладу охорони здоров я ( у разі потреби) про необхідність створення особливих ( специфічних) умов проходження ЗНО;

- переклад документів на українську мову, завірених нотаріально ( для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

Після обробки реєстраційних документів ОРЦОЯО надсилає абітурієнту рекомендованим поштовим відправленням:

- реєстраційну картку абітурієнта;

- бланк Сертифіката;

- інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік».

Для кожного абітурієнта на веб-сайті УЦОЯО створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та рін-кодом, зазначеним у ньому.

Пам ятайте! Доступ до пункту тестування здійснюється за наявності: запрошення-перепустки, сертифіката ( оригінал), паспорта або іншого документа ( оригінали), серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Запрошення-перепустку слід роздрукувати з власної інформаційної сторінки!

ЗНО – це головний крок на шляху до вищої освіти!

Контакти для отримання додаткової інформації:

Адреса: Одеський РЦОЯО, вул. Академіка Корольова, 26,

місто Одеса, 65114

Телефони: ( 048) 784-69-95; ( 048) 784-89-36; ( 048) 32-35-09

Факс: ( 048) 784-89-32.

Веб-сайти: www.testportal.qov.ua; www.test-center.od.ua

Електронна пошта: rc.odtsa@testportal.com.ua

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi