/Files/images/z_dnem_narodjennya/333333.jpg

Педагогічний та учнівський колективи гімназії вітають учнів, які народилися в квітні: Бурова Владислава, Процика Ярослава( 1-А клас), Кириченко Світлану, Остапенка Євгенія ( 2-А клас), Григорян Грачу, Журова Антона ( 2-Б клас), Ярушкевич Дар ю ( 3-А клас), Немченко Анну ( 3-Б клас), Міщенка Вадима, Третякову Дашу ( 4 клас), Жорнову Анну ( 5 клас), Мілінчука Владислава, Аззу Анастасію (6 клас), Плетньова Владислава, Старенченка Назара, Фецича Романа ( 7-А клас), Сокирського Романа, Сімченка Станіслава ( 7-Б клас), Данича Максима, Гука Олександра, Поплавського Рустама ( 9-а клас), Краснощока Олексія ( 9-Б клас), Іщенко Євгенію, Пєтухову Анастасію, Донець Владу, Лисака Станіслава ( 10 клас), Балана Єгора ( 11 клас).

Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги.

/Files/images/z_dnem_narodjennya/1399279687.jpg