/Files/images/z_dnem_narodjennya/222.jpg

Педагогічний та учнівський колективи гімназії вітають учнів, які народилися в лютому: Логвіненко Максима ( 1-А клас), Бубнова Іллю, Зазимка Івана, Пономаренко Мар яну, Портенко Амелію, Флоренка Володимира ( 1-Б клас), Цоя Романа, Сушко Богдану, Драган Крістіну ( 2-А клас), Болтяна Тараса, Юрескула Данила (2-Б клас), Геккель Євгенію, Кошарову Юлію ( 3-Б клас), Романескула Олега, Аревшатяна Дениса, Орєхову Вікторію ( 4 клас), Петрова віталія, Чумак Євгенію ( 5 клас), Москаленка Данила, Іщенко Олександра, Криворучка Ростиславу (6 клас), Кисляка Віктора, Воронкіну Анну ( 7-а клас), Ройбул Аліну ( 7-Б клас), Кіма Володимира, ( 9-Б клас), Старовойта Максима, Луценко Ілону ( 10 клас), Пасса Артема, Шишкіна Назара ( 11 клас).

В цей день лише для Вас
Сміється сонце з неба,
І ніжно пахнуть квіти
Його теплом зігріті,
І дятел привітання
Відстукав на світанні,
І мишка-шкряботушка
Посмикала за вушко,
А котик походжає І Вам добра бажає.

/Files/images/z_dnem_narodjennya/1391008194.jpg