/Files/images/z_dnem_narodjennya/205_cover_color.jpg

Учнівський та учительський колективи гімназії вітають учнів, які народилися в першому осінньому місяці - вересні.

Ми вітаємо: Дергачова Іллю ( 1-А клас), Ткаченка Олега ( 1-А клас), Андрущенка Сергія ( 1-Б клас), Григоряна Акоба ( 1-Б клас), Пінчука Артема ( 1-Б клас), Шевченка Дмитра ( 1-Б клас), Грибовську Анастасію ( 3-А клас), Нігая Данила ( 3-А клас), Доценка Давида ( 3-Б клас), Валецького Артема ( 4 клас), Туренко Дашу ( 4 клас), Полоза Максима ( 5 клас), Середнього Віктора ( 5 клас), Шусь Діану ( 5 клас), Юренко Аліну ( 6 клас), Гуменну Анну ( 6 клас), Тикула Дмитра ( 7-А клас), Поночовного Андрія (7-Б клас), Яковлеву Іванну ( 7-Б клас), Ніколаєву Наталію ( 8 клас),Ощинську Юлію ( 10 клас), Литвиненка Дениса ( 11 клас), Павленка Тимура ( 11 клас), Склярову Анастасію ( 11 клас).

Дорогі учні! Бажаємо вам, щоб не тільки у вересні, а й завжди поруч були віддані, вірні, люблячі вас друзі! Щоб не тільки у вересні, а й кожного дня ваші очі радували чарівні квіти, а душа була наповнена звуками прекрасної музики! І нехай життя ваше буде таким же солодким, як ваш іменинний торт! Здоров'я вам, веселощів, життєвих успіхів і перемог, цікавих зустрічей і добрих друзів!

/Files/images/z_dnem_narodjennya/muzon-podarok-s1uix.jpg