/Files/images/z_dnem_narodjennya/загруженное (1).jpg

Учнівський та педагогічний колективи гімназії вітають учнів, які народилися в січні: Валявського Дмитра, Демянович Дарину, Нігая Івана ( 1-А клас), Негрю Владислава, Яковлєву Дарію ( 1-Б клас), Добровольську Поліну, Лузяніну Валерію ( 2-А клас), Клочка Нікіту, Безводіцького Владислава ( 2-Б клас), Аззу Марію ( 3-А клас), Геккель Карину ( 3-Б клас), Заболотну Діану ( 4 клас), Швеця Дениса, Сержанта Нікіту ( 5 клас), Далавурака Юрія, Рябенко Вікторію, Гончарука Євгенія, Шраменка Сергія ( 6 клас), Воротнюк Валерію, Усову Анастасію ( 9-Б клас), Войченка Дениса ( 10 клас), Андрейченко Софію, сулиму Яну ( 11 клас).

На незбагненному цім світі,
Де на долоні все, як є -
Вам День народження привітно
У січні руку подає.
В цей день Вас щиро привітають
Батьки, і друзі, і рідня.
Здоров'я, щастя побажають
І море радості щодня.
А від нас прийміть дарунок:
Троянди у рясній росі,
Палкого сонця поцілунок,
Життя у всій його красі.
До Вас хай сила вітру лине
На журавлиному крилі.
Хай в Вас живуть душа дитини
І мудрість Матінки-Землі.
Нехай Вас завжди в теплім домі
Чекають люблячі серця.
Бажаєм Вам не знати втоми
Доводить справи до кінця. Хай залізничні магістралі Мчать Вам удачі ешелони, А сині небеса безкраї Вам сиплють зорі на погони. А щоб чудове Ваше свято В душі лишило добрий слід, Прийміть від всіх нас цю присвяту Й живіть, як мінімум, - сто літ.

/Files/images/z_dnem_narodjennya/92461986.jpg