• Інформація для батьків

Шановні батьки!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в гімназії. Відповідно до Закону України «Про освіту» відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.

Пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи НВК-гімназії «Лідер» щодо попередження пропусків занять учнями закладу освіти.

1. Щоденно класний керівник здійснює контроль за відвідуванням занять учнями, відзначає відсутніх у класному журналі, записує прізвище учня (вказує на причину), повідомляє заступнику директора з ВР про відсутніх до 9 год та до 12 год (у разі навчання класу в другу зміну).

2. Батьки зобов'язані своєчасно інформувати класного керівника про причину відсутності дитини (учня) до початку занять в перший же день його відсутності на уроках.

3. Документом, який засвідчить відсутність учня на уроках, є:

- медична довідка з печаткою лікаря і установи;

- записка від батьків (1-2) дня;

- санаторне лікування.

4. Відпускати учнів з уроків з поважних причин дозволяється класному керівникові, директору, заступнику директора з НВР.

5. Класний керівник у кінці семестру здає інформацію про загальну кількість пропущених уроків за зразком:

- кількість пропущених уроків;

- причини;

- вжиті заходи.

6. Заступник директора з НВР постійно здійснює контроль за веденням шкільної документації з обліку відвідування та вживає заходи до учнів, які ухиляються від навчання.

7. У разі відсутності учня на навчальних заняттях впродовж 10 робочих днів поспіль з невідомих або без поважних причин, адміністрація закладу освіти невідкладно складає відповідне подання та надсилає його до відділу служби у справах дітей виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.