СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

2023-05-26

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ
Вітаємо всю родину початкової школи нашого ліцею. Позаду залишається ще один навчальний рік. Він є особливим. Триває війна за мир та незалежність нашої країни, але нас не лякають ні постійні сигнали повітряної тривоги, ні ракети та дрони ворога. Навіть у такий складний час молодші учні нашого ліцею наполегливо навчаються та здобувають перемоги в різних конкурсах та змаганнях. Своїми здобутками вони гідно підтримують перемоги наших військових,тому свято Останнього дзвоника розпочали « Молитвою за Перемогу», долучившись до спільного виконання флешмобу , та вшанували пам‘ять про загиблих героїв хвилиною мовчання.
Молимося за Збройні сили України , молимося за рідну землю, молимося за Перемогу!#Молитва_за_Перемогу

переглянути відео можна за посиланням

wym-1685293077130