Екскурсія до пожежної частини

2014-04-09

9 квітня учні 2-5 класів відвідали районну пожежну частину. Мета екскурсії: ознайомити учнів з господарством протипожежної частини, з правилами виїзду на місце пригоди і засобами пожежогасіння;розвивати почуття відповідальності за свої вчинки; виховувати повагу до людей цієї відповідальної і безстрашної професії.

Під час екскурсії діти спочатку оглянули приміщення, де знаходяться пожежники, одяг, у якому гасять пожежі, як вони приступають до роботи в разі виклику пожежної машини на місце аварії, спостерігали за їхніми діями. Потім діти оглянули приміщення пожежної частини, місце, де знаходяться машини, і чим вони обладнані. Учням було цікаво подивитися на пожежні драбини, що розкладаються на велику висоту і як по них пересуваються пожежники; як з’єднуються та подовжуються пожежні рукави, як і де набирають воду для гасіння пожежі та на інше обладнання автомобіля. Цікаво учням було спостерігати за тим, як гасять пожежу водою і піною. Пожежники ознайомили учнів з історією виникнення пожежної служби, показали на плакатах різні види пожежних автомобілів . Діти зрозуміли, що служба пожежників дуже важлива, хоч і небезпечна. Сюди приходять працювати сміливі і мужні люди, котрі йдуть у саме пекло вогню, щоб врятувати людей, тварин і людське майно, тому гратися з викликом пожежної служби суворо заборонено. Оскільки в цей час, коли машини поїхали на неправдивий виклик, десь в іншому кутку міста задихається в диму людина і пожежники можуть не встигнути вчасно прийти їй на допомогу. Наприкінці екскурсії зробили висновок про те, що пожежне господарство просто необхідне для мешканців міст, сіл для того, щоб вони жили у безпеці. Тому пожежні автомобілі повинні бути завжди в порядку, готові щосекунди до виїзду на місце пригоди, а пожежники завжди мають бути готові до боротьби з вогнем.

/Files/images/DSC01739.JPG

/Files/images/DSC01746.JPG/Files/images/DSC01745.JPG/Files/images/DSC01744.JPG/Files/images/DSC01741.JPG