Практикум для курсантів КІППО

2014-04-15

15 квітня на базі Новоукраїнської гімназії №7 був проведений практикум для курсантів Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти - учителів англійської мови області. До уваги гостей були представлені різні форми роботи з учнями та педагогами. Учителі кафедри іноземних мов гімназії Нігай О.Є., Бандюк А.В. провели відкриті уроки та презентували досвід роботи; Яковлева Л.М., Драган О.П., Максимець А.О., Яковлева Т.В. підготували відкрите позакласне заняття - Парад європейських країн. Крім цього гості з області переглянули презентацію роботи методичного об єднання вчителів іноземних мов.