Тиждень правових знань

2014-05-12

Майбутнє нашої країни залежить від того, якою буде молодь, її громадянська позиція й політична активність. У процесі становлення правової держави особлива увага повинна приділятися правовому вихованню молоді, формуванню в неї поваги до закону, викоріненню правового нігілізму та активізації профілактики правопорушень.

Людина повинна вміти себе захистити. А це можливо лише тоді, коли вона оперуватиме необхідними правовими знаннями. Тому кожен має добре знати чинне законодавство, свої права та обов’язки, адже багато правопорушення вчиняються на ґрунті правового нігілізму.

З метою більш широкого ознайомлення учнів з їх правами та обов язками з 12 по 16 травня проводиться Тиждень правових знань. Розпочався тиждень ранковою лінійкою «Поведінка, обов язок, закон». В бібліотеці відкрито книжкову виставку «Дитина і закон». В плані проведення тижня – години права, відкриті уроки правознавства, гра «Маленький детектив», конференція «Перлини духовності».