Свято останнього дзвоника

2014-05-30

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Свято це радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду — чудові літні канікули. 30 травня учні та вчителі гімназії, батьки, гості зібралися на шкільному подвір ї на Святі останнього дзвоника. Всіх присутніх привітала директор гімназії Тоток Т.В. Вона нагородила почесними грамотами та дипломами учнів, які протягом року стали переможцями районних, обласних, Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, феставалів, змагань. Почесні грамоти отримали і вчителі, що готували учнів до участі в олімпіадах та конкурсах. Сумним і водночас веселим було це свято для одинадцятикласників. Вони востаннє були присутні на загальношкільному святі. Прощавай, школо!