Виховуємо громадянина – патріота України

2015-10-23

Здобувши незалежність, молода українська держава на початку ХХІ сторіччя переживає тяжкі часи. Побудова і розвиток держави неможливий без патріотичного виховання її громадян.

У рамках місячника , у гімназії проведено ряд заходів, зокрема, оформлення панорами стендів: « Ми – патріоти України», « Я – Українець і цим пишаюсь», « Волонтерська діяльність гімназії», « Я – Ми – нація єдина,ми діти твої, Україно», « Пам'ять про небесну сотню», « Козацькому роду нема переводу», «Волонтерська діяльність гімназії», « Наші земляки – учасники АТО».

23 жовтня підготовлено та проведено захід під девізом « Виховуємо громадянина – патріота України». Свято відкрила директор гімназії Тоток Т.В../Files/images/vihovumo_gromadyanina__patrota_ukrani/DSC07899.JPG Вона тепло привітала запрошених гостей, учнів та колег. Учасники заходу переглянули відеофільми, слайди, заслухали виступи запрошених гостей. Маленькі аматори гімназії подарували гостям музичні вітання. Тривожними були хвилини, під час яких згадували героїв небесної сотні, земляків, які загинули в АТО. Хвилиною мовчання весь зал вшанував пам'ять загиблих.

До гімназії вперше завітав наш земляк – поет Антоненко О.В, який вдало поєднав прозу з поезією та піснею, написаною в пам'ять загиблого товариша./Files/images/vihovumo_gromadyanina__patrota_ukrani/DSC07910.JPG Тихими, але схвильованими були виступи учасників АТО, наповнені спогадами про військові дії. Прозвучала дяка від них за участь у волонтерській діяльності, за ті малюнки і листи, які допомагали їм в ті важкі часи.

Військовий комісар Мілінчук В.І., доречі, теж учасник АТО, наголосив на ході мобілізаційних заходів в Новоукраїнському районі та поділився враженнями про ті події, свідком яких він став, перебуваючи в АТО. Цікавою була розповідь координатора волонтерського руху Дубінченко Н.В./Files/images/vihovumo_gromadyanina__patrota_ukrani/DSC07912.JPG

Свято завершили учні 2- А класу своїм танком про мир. Виступом учні підтвердили те, що Україна - єдина країна, діти якої хочуть жити в мирі під чистим небом./Files/images/vihovumo_gromadyanina__patrota_ukrani/DSC07934.JPG/Files/images/vihovumo_gromadyanina__patrota_ukrani/DSC07954.JPG

Захід підготувала та провела бібліотекар Новоукраїнської гімназії №7 Маленька В.О.