Гості у нашому літньому таборі.

2017-06-06

Літо,канікули,табір!Ось і дочекались школярі цієї довгожданої пори. Традиційно у Новоукраїнському НВК діє літній мовний табір. 6 червня ми приймали гостей зі шкільних таборів міської громади. Учні 4 класів взяли участь у євро-квесті. Вчителі іноземних мов підготували подорож по Європейським країнам із зупинками-завданнями: Казкова, Третій зайвий, Лондон-Париж та інші. Діти не тільки використовували набуті раніше знання для проходження квесту, а й знайомились із новою інформацією, розміщеною на стінгазетах, постерах та під час євро-дефіле. А потім на всіх чекали "Козацькі забави", де можна було позмагатися і показати свою силу та спритність. А на обід всіх частували козацьким кулешем. Ось так ми розважали гостей.

Фото Новоукраїнський НВК.Фото Новоукраїнський НВК.Фото Новоукраїнський НВК.Фото Новоукраїнський НВК.Фото Новоукраїнський НВК.Фото Новоукраїнський НВК.Фото Новоукраїнський НВК.