Євровікторина

2019-05-14

Україна – це невід’ємна частина Європи. І саме для того, щоб нагадати всім нам про важливість єднання та порозуміння, кожної третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи.

Сьогодні 14 травня була прекрасна можливість долучитись до святкування Дня Європи та згадати цікаві факти про культуру, історію, дізнатись щось нове і захоплююче про європейські країни, переконатись в тому, що ми з вами живемо у прекрасній державі, яка має що показати європейцям, ми маємо чим гордитись. Євроклуб «Євродрузі» провів євровікторину «Ми – європейці!», присвячену Дню Європи в Україні. Взяли участь команди філії «Загальноосвітня школа №1» Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6, філії «Загальноосвітня школа №3» Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6, Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4, Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6, Новоукраїнського НВК- гімназії «Лідер». Учасники виконували ряд цікавих завдань на різних локаціях, які знаходились у приміщенні ЦДЮТ «ЗОРІТ» та у парку нижче стадіону. Діти мали змогу показати свої знання про європейську культуру, Євросоюз, видатних європейців, уявно відвідати найпрекрасніші куточки Європи та України. Усі команди були відзначені дипломами у різних номінаціях. Дякуємо за співпрацю та допомогу ЦДЮТ «ЗОРІТ»!

/Files/images/bandyuk/60664785_1860791114022473_6671866007935516672_o.jpg