Нові звершення - нові можливості.

2020-04-28

Лідер - це людина, яка побудувала сама себе. Щоб бути лідером, не треба закінчувати спеціальних інститутів або курсів. Лідерами стають, якщо є бажання самореалізації.

Софія Мазур, учениця 11 класу Новоукраїнського НВК-гімназії «Лідер», цілеспрямована, наполеглива та кмітлива. Як кажуть у народі, талановита людина проявляє свій талант у всьому. І цього разу Софійка не схибила. Незважаючи на підготовку до ЗНО, виконання дистанційних завдань, активну участь у роботі міського парламенту дітей, Софія досягла поставленої перед собою мети (можна сказати, здійснила ще одну мрію) – здала міжнародний іспит з англійської мови Cambridge English та отримала сертифікат First Certificate in English (FCE) на рівень В2. Коротка довідка: FCE є всесвітньо визнаним іспитом, сертифікат якого визнають провідні навчальні заклади та компанії всього світу. Більше 5000 освітніх закладів, підприємств і державних установ приймають First Certificate in English (FCE) як доказ досягнення високого рівня англійської мови. Успішне проходження First Certificate in English свідчить про володіння навичками, достатніми для вільного спілкування англійською мовою в різних сферах діяльності. Мільйони людей у всьому світі здають кембріджські тести для роботи, навчання та подорожей. Вітаємо Софію з таким визначним досягненням! Нехай перед тобою відкриваються нові можливості!