Про особливості 2020-2021 навчального року в умовах Covid-19

2020-08-29

Про особливості 2020-2021 навчального року в умовах Covid-19

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ДОРОГІ ДІТИ!
Незабаром ми зустрінемось після тривалої перерви. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами.
Повідомляємо, що відповідно до «Тимчасових рекомендацій» головного санітарного лікаря України (від 30.07.2020 р. №43) щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину, у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), вхід до приміщення закладу, крім учасників освітнього процесу та осіб, які супроводжують особу з інвалідністю, заборонено.
ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ, ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ!
Вхід до приміщення школи дозволено лише в захисній масці або респіраторі. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у класах. УВАГА! Під час пересування приміщеннями школи використання захисних масок є обов’язковим.
УВАГА! ШАНОВНІ БАТЬКИ,
до 1 вересня 2020 року просимо вас забезпечити дитину захисними масками з розрахунку 1 маска-на 3 години. Так, для 1-4 класів – це 2 маски на день, для 5-11 класів 2-3 маски, в залежності від розкладу уроків та заняттях в гуртках, секціях. Поставтеся з розумінням та відповідальністю до даного питання.
Відповіді на питання, що вас турбують, ви можете отримати в телефонному режимі у класного керівника чи адміністрації закладу.
Будьте здорові!
БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ'Я ТА ДОТРИМУЙТЕСЯ УСІХ ВИМОГ МОЗ УКРАЇНИ.
З повагою адміністрація гімназії.