Перший урок

2020-09-01

День Знань, Свято Першого дзвоника, Вересневі зустрічі. Як не назви цей день, він – святковий радісний, щемливий. Кожен учень і вчитель чекає його з нетерпінням, і водночас, не покидає відчуття суму за літом та канікулами.

Сьогодні наш НВК-гімназія «Лідер» ожив, наповнився дитячими голосами, жартами, радісними вітаннями. Учителі зустріли своїх вихованців та запросили до класів, де діти взяли участь у інтерактивних онлайн активностях, завдання до яких були розміщені на тематичній дошці «Padlet»
1. Стрічка світлин «1вересневі зустрічі». Кожен клас мав викласти фото за номінаціями: Селфі класу, у вишиваночці, ми в тренді, наші блондини, брюнети, я з бантиками.
2. Історія з десяти слів «Наше літо»
3. Онлайн вікторина з безпеки життєдіяльності «Правда чи брехня»
4. Екзит- пол «Я хотів би», учні могли виразити свої побажання щодо шкільного життя
5. Відеочелендж «Наше вам вітаннячко».
З перебігом подій можна познайомитись за посиланням https://padlet.com/abandiuk/j19k9p97gtq2quyz
Дякуємо всім за активну участь та творчий підхід.
Зі святом!