• Новини

Перехід учнів 5 класу в режим роботи з використанням елементів дистанційного навчання

2021-04-20

Відповідно до подання головного державного санітарного лікаря Кіровоградської області від 19.04.2021 року №376, у зв’язку з реєстрацією лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 в учениці 5 класу з метою проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції здобувачів освіти та персоналу закладу освіти, у період з 20 квітня 2021 року по 30 квітня 2021 року переведено учнів 5 класу на форму навчання з використанням елементів дистанційного навчання, режим самоізоляції за місцем проживання терміном 14 днів із дати останнього контакту з хворою .