Прощання з початковою школою

2016-06-04

/Files/images/proschannya_z_pochatkovoyu_/20160603_130004.jpg У Новоукраїнській гімназії №7 04. 06. 2016 р. відбулося свято для учнів 4 класів « Прощання з початковою школою» (класний керівник Хівренко С.М.).

На святі було створено комфортну ситуацію для творчого самовираження учнів, вияву їх активності. До заходу залучено всіх дітей , показано (по можливості) здібності кожної дитини. Учитель провела підготовчу роботу: розучила з дітьми вірші, пісні, сценки до заходу;підготувала святкову презентацію, фотографії учнів;святково оформили класну кімнату. Батьки учнів підготували реквізити : кулі, дзвіночки, збільшені кольорові фотографії, медалі, дипломи, подарунки, торт, портфоліо, презентацію…

Чотири роки учні 4 класу крок за кроком піднімалися першими найважчими сходинками знань. Училися читати, писати, дружити, жити за правилами нашого рідного гімназійного будинку. І сьогодні свято, як і кілька років тому, відкриває директор гімназії Тоток Т.В.

Учні дали клятву «П'ятикласника», висловлювали слова подяки вчителям- предметникам, вихователям ГПД, музичним керівникам, розігрували сценки, виконували пісні, хореографічні композиції.

Наприкінці свята класний керівник Хівренко С.М. побажала вихованцям завжди бути дружним, згуртованим колективом, добре і відмінно вчитися, цікаво жити,а також щасливої дороги та гарного відпочинку влітку.

/Files/images/proschannya_z_pochatkovoyu_/20160603_122714.jpg

/Files/images/proschannya_z_pochatkovoyu_/20160603_123109.jpg