Шановні батьки та здобувачі освіти!
Згідно рішення педагогічної ради Новоукраїнського НВК-гімназії "Лідер" від 24.12.2020 протокол №6

Учні 1-11 класів з 11.01.2021 по 24.01.2021 продовжують освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Уроки проводяться відповідно до розкладу на платформах для дистанційного навчання.

Шановні батьки!
Найдорожче у кожної людини – здоров’я та життя, а тому тримайте на контролі перебування дітей вдома та за його межами.

УВАГА! Під час навчання дитини вдома онлайн відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

Відповідно до положення про дистанційну форму навчання (Наказ МОН №1115 від 08.09.2020 року)

Ø Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів (інтегрованих курсів) і досягненню передбачених ними результатів навчання, дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, формують у них навички здорового способу життя, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності.

Ø У разі не виконання батьками своїх обов’язків, зокрема не забезпечення участі дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.

Як технічно організувати дистанційне навчання – покрокова інструкція