/Files/photogallery/756/DSC01786.JPG

Тема. Розвиток комунікативних, соціокультурних компетенцій учнів молодшого шкільного віку шляхом впровадження в навчально-виховний процес пошуково-дослідницького підходу.

Автор: Бортяна Світлана Володимирівна, учитель початкових класів.

Суть досвіду: обґрунтування доцільності формування комунікативних, соціокультурних компетенцій учнів молодшого шкільного віку шляхом впровадження в навчально-виховний процес пошуково-дослідницького підходу.

Провідні ідеї досвіду:

- розвиток предметних та життєвих компетенцій учнів для досягнення успіху;

- допомога дитині в адаптуванні до умов сучасного життя;

- залучення учнів до національної культури українського народу;

- формування досвіду читацької діяльності учнів, емоційного ставлення до світу;

- сприяння інтелектуальному, моральному, соціокультурному та естетичному розвитку учнів;

- формування потреби учнів у самопізнанні, самореалізації, самовдосконаленні;

- виховання свідомої особистості з громадською позицією, здатної до толерантного спілкування;

- адаптування технології розвитку критичного мислення до практичного втілення в навчальній та виховній роботі вчителя;

- систематизація традиційних та інноваційних форм і методів роботи на уроках та виховних заходах;

- визначення пріоритетних напрямків роботи вчителя та вихователя;

- створення моделі випускника початкової школи.

Досвід вчителя вивчався та узагальнювався методичною радою районного методичного кабінету відділу освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації ( протокол №2 від 31.10.2013 року)

Методична розробка

(Схвалена науково-методичною радою кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ «КОІППО ім. В.Сухомлинського», протокол від 28 січня 2019 року № 1)

«Формування комунікативної компетентності першокласників: інтегрований підхід»